تصور کردن ماشین خوابیدن خبر چند رسانه ای

تصور کردن: ماشین خوابیدن خبر چند رسانه ای

گت بلاگز اخبار حوادث ربودن کودک 8ساله جهت 10میلیون تومان

هفته گذشته مردی با پلیس تماس گرفت و از ناپدید شدن پسر 8 ساله‌اش خبر داد. او گفت: لحظاتی قبل مرد موتورسواری پسرم را از برابر منزل ربود. شاهین جهت بازی به کوچه رف

ربودن کودک 8ساله جهت 10میلیون تومان

عبارات مهم : فرزند

هفته گذشته مردی با پلیس تماس گرفت و از ناپدید شدن پسر 8 ساله اش خبر داد. او گفت: لحظاتی قبل مرد موتورسواری پسرم را از برابر منزل ربود. شاهین جهت بازی به کوچه رفته بود ولی دقایقی قبل دخترم که تازه از سر کار به منزل برگشته بود گفت سر کوچه شاهین را سوار بر موتور مردی ناشناس دیده است.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛با شکایت پدر شاهین تحقیقات به دستور بازپرس رضوانی شروع شد. در حالی که ردیابی ها جهت یافتن پسر فرزند ادامه داشت پدر شاهین با پلیس تماس گرفت و گفت آدم ربا ها با او تماس گرفته اند و در برابر آزادی پسرش 10 میلیون تومان خواسته اند.

وی همچنین اظهار داشت مرا ترساندن کرده اند که اگر به پلیس حرفی بزنم پسرم را دیگر نمی بینم.

ربودن کودک 8ساله جهت 10میلیون تومان

رهایی گروگان

با هماهنگی های قضایی کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شده است و آموزش های مورد نیاز را به پدر شاهین دادند تا با گروگانگیران قرار بگذارد.هنوز 5 ساعتی از ربوده شدن شاهین نگذشته بود که در کمال ناباوری گروگان 8 ساله آزاد شد و به منزل ارزش بازگشت. در تحقیقاتی که از شاهین صورت گرفت پسر نوجوان گفت: درحال بازی در کوچه بودم که مرد میانسالی سوار بر موتورش به سراغم آمد. او به من گفت که جهت فرزند اش می خواهد اسباب بازی بخرد و چون من همسن و سال پسرش هستم از من خواست با او همراه شوم. بعد هم مرا سوار موتورش کرد و در شهر چرخاند. ساعتی بعد نیز با یک نفر تماس گرفت و از فردی که پشت تلفن بود خواست برایش یک ماشین بیاورد. دقایقی بعد آن مرد خودروی پژویی جهت او آورد. بعد از آن سوار پژو شدیم و یک ساعتی هم مرا به داخل منزل ای بردند ولی دوباره مرا سوار ماشین کرد و درنهایت به نزدیکی منزل آورد و گفت برو.

هفته گذشته مردی با پلیس تماس گرفت و از ناپدید شدن پسر 8 ساله‌اش خبر داد. او گفت: لحظاتی قبل مرد موتورسواری پسرم را از برابر منزل ربود. شاهین جهت بازی به کوچه رف

ردپای یک آشنا

شاهین بعد از صورت نگاری مرد گروگانگیر، در تحقیقات گفت: کسی که سوار موتورش شدم را قبلاً دیده بودم. او چندین بار با مرد بساز و بفروش همسایه مان حرف زده بود، فکر کردم دوست اوست. از سویی خواهر شاهین نیز گفته های برادرش را تأیید کرد و با این سرنخ کارآگاهان به سراغ مرد همسایه رفتند.مرد میانسال گفت: فردی که شما می گوید بهزاد نام دارد. او یکی از دوستان قدیمی من است و تصور نمی کنم که دست به چنین کاری زده باشد. احتمالاً اشتباهی رخ داده هست. ولی زمانی که تصویر بهزاد به پسر 8 ساله نشان داده شد او مرد میانسال را به عنوان مرد گروگانگیر شناسایی کرد. بدهید ترتیب تحقیقات جهت دستگیری بهزاد ادامه یافت و چهارشنبه گذشته مأموران متهم را در نارمک شناسایی کردند.

مأموران به او چندین بار دستور ایست دادند ولی مرد میانسال بدون توجه به هشدارهای پلیس به فرار ادامه داد. در نهایت مأموران نیز مجبور شدند با رعایت قوانین بکارگیری سلاح شلیک کنند، بدهید ترتیب وی مجروح و بازداشت شد.

متهم در تحقیقات اولیه گفت: مدتی است که مسئله مالی پیدا کرده ام به همین خاطر تصمیم به این کار گرفتم. البته دوستم نیز وضع مالی خوبی داشت ولی ترسیدم شناسایی شوم و جهت همین تصمیم گرفتم شاهین را بربایم. ابتدا به بهانه خرید او را سوار موتورم کردم، ولی چون فرزند سر و صدا می کرد با برادرزنم تماس گرفتم و از او خواستم که ماشینش را جهت چند ساعتی به من قرض بدهد. چند ساعتی که در خیابان پرسه زدیم او را به منزل ام بردم، ولی سر و صدا می کرد و چون می ترسیدم که همسایه ها متوجه ماجرا شوند دوباره فرزند را سوار ماشین کردم. بعد از 5 ساعت هم که متوجه شدم مأموران در چند قدمی من هستند تصمیم گرفتم فرزند را رها کنم.

ربودن کودک 8ساله جهت 10میلیون تومان

به دستور بازپرس رضوانی، متهم میانسال جهت درمان به بیمارستان انتقال یافته شد. متهم در تحقیقات اولیه به گروگانگیری 10 میلیونی اعتراف کرد. در ادامه بررسی ها به دستور بازپرس جنایی مرد همسایه و برادر زن بهزاد نیز که احتمال می رود در این ماجرا نقش داشته باشند، بازداشت شدند.

هفته گذشته مردی با پلیس تماس گرفت و از ناپدید شدن پسر 8 ساله‌اش خبر داد. او گفت: لحظاتی قبل مرد موتورسواری پسرم را از برابر منزل ربود. شاهین جهت بازی به کوچه رف

واژه های کلیدی: فرزند | تحقیقات | میانسال | میانسالی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz